KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 9963782
nr 996 3782
Kolteckning
Gertrud Wiselgren, modeller, signerad, 1966, motivet: 42x58
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 23 november 2015
kl 18:24:18
150 kr
200 kr